tepovanieauta.sk

Prihlásiť sa | Zatvoriť okno


Váš prihlasovací email:

Vaše heslo:


Zabudol som heslo. Čo mám robiť?


Publikované

Podobné články, ktoré by vás mohli zaujímať


Publikované: 2019-09-06

Zápach v aute? Nevadí...

Určite Ste už niekedy zažili situáciu, že Ste vyčistili auto a stále tam bol nejaký zápach. Skúšali Ste odstrániť zdroj zápachu a napriek tomu, že sa Vám to podarilo, ,,smrad“ nezmizol. Nejeden z nás si povie: Čo mám robiť?

Vyslovene na tento problém sme pre Vás pripravili program Dezinfekcia, ktorý odstráni 90% zápachov z interiéru áut. Sú naozaj rôzne situácie, kde sa daný zápach po odstránení zdroja ešte udržal. Či už to je látka na sedadle alebo tapacíra, odporúčame použiť náš program Dezinfekcia. V tomto programe sa najprv povysáva auto, potom sa sedadlá v aute pretepujú prípravkom, ktorý sa dostane priamo do štruktúry vlákna, odkiaľ vytiahne znečistenie. Nakoniec prichádza špecifická časť a je to proces „fogovania“, v ktorom sa s Fogerom vpúšťa do auta hmlistý roztok, ktorý ničí škodlivé baktérie a mikroorganizmy zo sedadiel auta. 

Program dezinfekcia sa v našej ponuke nachádza aj v programe VIP, v ktorom je dezinfekcia doplnená o vyčistenie celého interiéru auta. Konkrétne to známená, že sa doladia detaily, vyčistia a naimpregnujú všetky plasty v interiéri a vyčistia a vyleštia okná auta.

 


Prečítať celý článok

Publikované: 2019-09-23

Ako si viete udržať auto čisté?

Minulý týždeň som si dal čistiť auto. O pár dní ale pršalo a s tým prišli ťažkosti. Moje nové premenené auto, ktoré vyšlo z autoumyvárky Diaust už nevyzerá tak fantasticky. Okná sa už neblýskajú novotou, lesk je tiež preč a v neposlednom rade v interiéry tiež pribudlo blato na plastoch.

Čo teraz?

Máme pre Vás riešenie, ktoré Vás istotne poteší. U nás na prevádzke totiž sme pripravili na predaj prostriedky, s ktorými si možete pomôcť vyčistiť malé znečistenie.

Sú tu pre Vás dezinfekčné prostriedky, ktoré ničia baktérie, plesne...

Odmuškovač, prípravok na okná, plasty, či dokonca na pneumatiky.

V neposlednom rade máme aj doplnky, ktoré osviežia Váš interiér a to vône či vlhké utierky a mnoho ďalších prostriedkov.

 

Ak neviete, ktorý z nich je pre Váš problém najvhodnejší, radi Vám poradíme :)

 

 

 

 


Prečítať celý článok

Publikované: 2019-09-01

Videonávod na rezerváciu termínu online

Milí návštevníci našej stránky,

určite niektorých nebavia dlhé telefonáty, rezervovania termínov priamo na prevádzke danej spoločnosti. Ak Ste sa v tejto skupine našli, tento blog je práve pre Vás. Priamo s našou stránkou sme totiž rozmýšlali ako zľahčiť zákazníkovi objednávania sa na určitý termín. Chcelo by to niečo iné, jednoduché a rýchlo dostupné. Preto sme pre Vás pripravili ONLINE REZERVÁCIU. Už nemusíte brať do ruky telefón a vytáčať naše firemné číslo. Stačí prísť na našu stránku a vyskladať si naše programy a vyplniť formulár a Vaša rezervácia je zaevidovaná.

V  nasledujúcom videu Vám ukážeme, ako si správne rezervovať termín pre čistenie auta na našej stránke.

 


Prečítať celý článok

Publikované: 2019-08-30

Diaust s.r.o. je nové výdajné miesto Zásielkovne !

Odteraz si môžete využiť doručovanie služby zásielkovne a vyzdvihnúť si balík priamo u nás na Rastislavovej 104. 


Prečítať celý článok
viac ako

10

Ľudí v DIAUST teame

viac ako

857

Vyčistených interiérov

viac ako

312

Stálych zákazníkov

viac ako

6

Obchodných partnerov

Zaujala Vás naša ponuka, ale nie Ste si istý, poprípade máte dodatočné otázky?


Kontaktujte nás!

© 2019 tepovanieauta.sk/diaust.sk všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk